Kas tead kui olulised on meile bakterid?

Miks pärast antibiootikumi kuuri vaevad meid kõhuhädad,nõrkus ja levivad seened ehk.Candidoos?Lastel kutsutakse seda sooriks.Sinu keele keskosa on kaetud paksu valge katuga ja energiat ei ole vaatamata turgutavatele jookidele.Kas tead,et vaid 2 tunnine raske stress võib hävitada 50% Sinu soolte bakteritest.Selle taastamine on vaevaline ja tuleb tarbida palju A hapupiima,Helluse keefiri kuid ka hapukapsa mahla,punast peeti jne.See on pikk ja vaevaline protsess.Kiiresti saab ennast ja lapsi aidata uute külvidega,millest saad enam teavet allpool toodust.

Organismi sees ja välispinnal on üle 500 kasuliku mikroorganismi. Soolestikus on neist peamised bifidobakterid, bakteroidid, piimhappebakterid ja soolekepikesed. Mikrofloora tegeleb valkude, süsivesikute ja rasvade lõhustamisega, kasulike bioaktiivsete ainete (vitamiinid, üle 20 erineva hormooni, fermendid, immuunsüsteemi elemendid) väljatöötamisega, toksiinide ja kasulike ainete neutraliseerimisega, hoiab normaalsena kolesteroolitaset veres, gaasisisaldust soolestikus, tagab ainevahetuse ja hormonaalse tasakaalu stabiilsuse, takistab kivide moodustumist organites ja isegi vähihaiguste teket. Mikrofloora on otsekui immuunsüsteemi esimene kaitsevall. Erinevad tüved käituvad erineval viisil, sest nende rakuseinad, DNA ning valgu- ja suhkrumolekuli struktuurid vahetuvad, kuigi neil on sama nimi (näiteks Bifidobacterium). Kuigi tüvedel on sama nimi, siiski bakterid toodavad erinevates kogustes piimhapet, IgA, IgM, interferooni, interleukiini ja vesinikülihapendit.

Nende põhimõtete järgi valmistati juba 1989 aastal toode, mis valiti 1997 aasta Soome loodustooteks (Lactibiane).

Annus sisaldas 10 miljardit inimspetsiifilist, kiiresti kasvavat piimhappebakterit.

Infot probiootikumide kasulikkusest saad veel Biolatte kodulehelt ning erinevad pre ja probiootikumid on Biore E-poes saadaval.

Häid kasulikke bakterite komplekte saate osta täiskasvanutele ja lastele alates 3a

Imikutele ja kuni  3a. lastele sobib Biolatte BB.

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee