Koralliklubi /CoralClub/ tooteid saad vaadata SIIT

Toodete ostmiseks 20% soodsamalt tuleb Sul netis kliendiks   registreeruda, mida tee  siin

Tooteid saad OSTA või  tellida  Tallinna kontorist Vilmsi 6, saates tellimuse mailile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pakke saadetakse iga päev üle Eesti Itella Smartiga ja saatmiskulu alates 2,95. Osta kodust lahkumata!

Neti teel toodete tellimiseks ja  konto tegemiseks kasutage  mailile tulnud  kliendi numbrit  
Püsikliendi staatuse kinnitamiseks on vajalik sooritada 90 päeva jooksul peale registreerumist min.16 € ost.
Kõik Coral Clubi tooted on Biore  Tervisestuudios Rakveres, Laada 5 müügil, kus on samuti  võimalik registreeruda püsikliendiks.
 Tasumine ainult sularahas. Vajalik kliendi number.

Kui te ei ole ennast veel püsikliendiks  registreerunud, siis saate seda teha ka SIIN või  CoralClubi kontoris, Talinna Vilmsi tn.6,
Kindlasti on teil vaja soovitajat ,kelleks on  hea panna MARE LAEKS ID 3604893 või viitekood 606036079266 

Kui olete registreerunud meie struktuuris, siis Infot ja soovitusi toodete kohta küsi tel. 501 7960 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koralliklubi/CoralClub on maailmas tuntud kui ülimalt tõhusate
ja eriliste looduslike toidulisandite valmistaja ja turustaja. Tooted on valminud koostöös Kanada, Ameerika ja Jaapani teadlastega.
Suuremas osas toodetakse Kanadas, pakendadatakse USA-s. Kasutatakse vanu erinevate rahvuste pärimuskultuuris  kasutatavaid ravimtaimi ja nendest valmistatud segusid, mis on
tõhusalt ja kiirelt toimivad ning on aidanud miljoneid inimesi üle maailma. Koralliklubi kureeriv arst on Dr.Butakova, kes on asutanud ka Tervise Insituudi, kus õpetatakse inimestele tervise
hoidmise, organismi puhastamise süsteeme ning aidatakse ka väga paljude raskete terviseprobleemide korral.

Vaata Dr. Butakova loenguid ja juhiseid.

Küsi tooteid Biore Tervisestuudiost Laada 5 Rakveres või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Välja on töötatud tervise taastamise kompleksid erinevate toodetega ning selle kohta on ilmunud ka eestikeelne brozüür- Tervistavate programmide kogumik. 

Dr.Butakova tõlgitud loengutest saad lihtsustatult ülevaate oma keha talitlemisest ning ka juhiseid tervise hoidmiseks või taastamiseks. Raamatud on müügil nii stuudios kui E-poes

Lisa kommentaar