Tere Tulemast Bioresse! 

Novembrikuus toimub

 22,27 ja 29.11 SELJAABI-KIROPRAKTIKU A.GRIGORJANI VASTUVÕTT hind.35€
 30.11 7,14,21.12  TERVISLIKU SEISUNDI TESTIMINE-LOODUSTERAPEUT E.HEINMETSA VASTUVÕTT -30€
30.11 SÕLTUVUSE VASTASED NÕELAD M.VESKIMÄGI VASTUV.REG. WWW.NIKOSTOPP.EE 25€

7.12. kl.17.30 ENSÜÜMID elus toit- Ivar Leiten seedimisest ja ensüümidest Hind.5€

Meie jÕULUPUHKUS on 23.12-02.01.2018.

Nõelravi arst Tiia Liivalaid käib meil regulaarselt 2x kuus ja loodetavasti ka uuel aastal, kuid selleks aastaks talle vabu aegu kahjuks ei ole. Anna oma soovist siiski teada, sest tihtilugu on neid, kes tulla ei saa, siis on meil võimalus Sulle aega pakkuda.

 REG. VASTUVÕTTUDELE TEL. 5017960

Oled meile alati oodatud!

Üpriski paljud inimesed kurdavad juba väsimust.Tõsi ta on, päikest pole näinud ja toidust ei saa millegipärast B vitamiine. Nende puudus lastel pärsib tõsiselt õppimisvõimet. Ka autistlikud lapsed saavad palju paremini endaga hakkama, kui neil on b vitamiine oluliselt rohkem kui RDA  parameetrid seda soovitavad. Käisime väga huvitaval koolitusel, kus TÜ mikrobioloogia õppetooli juhataja, professor Tiiu Kullissaar rääkis meile vitamiinide mineraalide vajadusest.Professor  rõhutas meile korduvalt, et B vitamiini on organismis heal juhul 3 päeva varuna ja seda peab saama toidust juurde kogu aeg.Tema  retsepti alusel on Eesti firma EcoshLife kokku pannud 2 väärtuslikku B kompleksi just eestlaste vajadustest lähtuvalt, millest üks-bioaktiivne kompleks närvisüsteemile, aju töö ja õppevõime parendamiseks, stressi vältimiseks on nüüd  ka meil müügil.

UUDISena tulevad meile kasutusele Lyconet CashBack kaardid. Kehtivad ka meie enda Biore kliendikaardid, aga edaspidi on meie kliendikaardiks just CahBack kaart.Kuna see on rahvusvaheline kliendikaart, siis sellega saad reaalselt korjata raha enda kontole sooritatud ostude eest paljudest kohtadest. Ka Bookingcomis ja Aliexpressis saad ostudelt raha tagasi. Kui Sul seda kaarti ei ole, siis saada meile mail või sõnum, saadame selle Sulle koju ja oste sooritades anna meile oma kaardist teada, et Sinu ostud registreerida. Ka e-poest oste sooritades märgi kommentaaridesse, et sul on CahBack kaart ja saad oma ostudelt  3% /v.a.allahinnatud tooted, protseduurid,koolitused  ja transpordi raha/. Meil tulevad ka CashBack kaardile erinevad pakkumised, nii et kasuta võimalusi..

 

 

Lisa kommentaar