KES saab kiropraktiku juures abi?

Iga inimene, kellel on selgroog. Nagu igaüks meist peaks käima hambaarsti juures kontrollimas hambaid on hea mõte käia kiropraktiku juures kontrollimas oma selga. Kui hambad on katki, võib tekkida hambanärvipõletik ning tulemuseks on SOS suus….. Sama on selgrooga, kui on paigast ära, võib tekkida seljanärvi- põletik, mis halvab funktsiooni ja valutab. Nagu hambapõletik ei teki üle öö, samuti ei ole seljanärvi põletik nn ‘ühe vale liigutuse’ tulemus, vaid pikaajaline ebaõige liikumine.

Kiropraktiku vastuvõtule võivad kõik tulla, vanad ja noored, enne põletikku, põletiku ajal ja ka siis kui valuvaigistid on juba valu ära võtnud. See on vaikus enne tormi ….
Mida nooremana hakatakse oma selja eest hoolt kandma, seda vähem närvisüsteem kannatada saanub

Kuigi kiropraktik ei kontsentreeru sümptomitele, peaks neist siiski mõne sõna rääkima. Kiropraktik näeb kliinikus iga päev inimesi, kes on nii ägedas seljanärvipõletikus, et saavad vaevu liikuda ning paari päevase raviga on taas toimetamas oma igapäevaseid toimetusi. Sellised ägedad episoodid saaks ära hoida eelneva ülevaatusega.

Patsiendid  saavad abi peavaludega, seljavaludega, spordi- ja töö- traumadega, skolioosiga, menstruatsiooni valudega, raseduse ajal seljavaludega, rasedad, kelle laps pole keeranud õigesse asendisse, et pea ees sündida.

Kiropraktik vaatab üle ka imikud ja lapsed ning õpetab emadele, kuidas lastega võimelda ja neid masseerida, et laste kasvamine  oleks probleemide ja  valudeta.
Kindlasti peaksid oma selga ja eriti puusasid üle kontrollima  tulevased emad enne rasestumist, et nende lastel ei tekiks kaasasündinud tervisehäireid.

Kui oled kukkunud või üle elanud avarii või mõne löögiga seotud trauma, siis on Sul kindlasti vaja näidata ennast kiropraktikule, kes kontrollib, et ühtegi selgroo- või kaelalüli ei oleks välja nihkunud. Vanad traumad annavad ennast peagi valude näol tunda ja hiljem võtab ravi tunduvalt kauem aega.

Meie  kiropraktik ja osteopaat  Artur Grigorjan on õppinud Saksamaal Dr.Rober Götzingeri juures ning täiendab ennast seal ka pidevalt, samuti on omandanud osteopaadi kutse ning valdab erinevaid tehnikaid ning on kindlasti soovitatav lastele ja ka rasedatele või noortele emadele peale sünnitust seljapingete-vaevuste ärahoidmiseks.

Kiropraktiku vastuvõtt koosneb 2 osast-massaazist ja selgroo ning kaela korrigeerimisest.

Arvestama peaks ka sellega, et soovitav on teha üks korralik ravikuur- 4-6 protseduuri ja siis korra kuus või kvartalis uuesti selga korrigeerimas käia. Nii hoiad oma selgroo ja sellega ka kõik siseorgand tasakaalus ning Sind ei vaeva enam valud.

Broneeri aeg. tel. 501 7960

Lisa kommentaar