MAARJAOHAKA ÕLI

Maarjaohaka õli on väga rikkalik bioaktiivsete ainete kompleks, mille koosseisu kuuluvad bioflavonoidid, küllastamata rasvhapped: linool- ja linoleenhape, karotenoidid, vitamiinid A, B, E, K ja antioksüdandid. Õli sisaldab erilist komponenti – silimariini, mis tugevdab ja regenereerib maksa rakke. Maarjaohaka õli on registreeritud ja kasutatakse toidulisandina.

Kasutamine: Maksa- ja sapiteede funktsioonide häirete korral. Toksiliste ainete väljaviimiseks organismist, kolesteroolitaseme alandamiseks

Annustamine: Võtta 1 teelusikatäis õli 3 korda päevas pool tundi enne sööki. Üleannustamine ei ole soovitatav. Nahakahjustused puhastada antiseptikuga ja asetada peale õliga niisutatud side. Põletikuliste protsesside puhul vahetada sidet 2 korda päevas.

Maarjaohaka õli vaata E-poest

AMARANTI ÕLI- tunnistatud ravimiks.

Amaranti õli on väärtuslik produkt, mis on saadud amaranti seemnetest. Õli sisaldab 67% polüküllastamata rasvhappeid: Omega-6, letsitiini, vitamin E ja suurt kogust skvaleeni. Skvaleeni leiti esmakordselt süvavee haikala maksast ja see ühend küllastab organismi koed ning organid hapnikuga. Haikala maksast saadi 1,5% skvaleeni, kuid amaranti õlis on teda 8%. Teadlased leidsid, et skvaleen aeglustab kasvajate moodustumist ja tugevdab immuunsüsteemi. Kuna on kindlaks tehtud, et 30% halvaloomulistest kasvajatest saavad alguse valedest toitumisharjumustest, soovitatakse amaranti õli toidulisandina, et korvata küllastamata rasvhapete, tokeferooli ja teiste unikaalsete bioaktiivsete ainete  defitsiiti organismis.

Soovitatav: Immuunsüsteemi taastamisel ja tugevdamisel, ainevahetushäirete, haavandite, naha-ja limaskesta erinevate kahjustuste korral, samuti lamatiste, vesivillide, putukahammustuste puhul. Õliga tehakse antitselluliidi programmi, taastatakse nahaarme, kasutatakse kortsusid ennetava vahendina(näomaskid), toidab nahka ja küüsi, tehakse sauna- ja tavalist massaazi. On radikuliidivastane vahend. Mõeldud kasutamiseks ka manuaalterapeutidele, massööridele, refleksoterapeutidele. Soovitatav vahend  väikese vaagna põletike ravis, dermatoloogiliste ja igemehaiguste puhul.

Annustamine: 1 teelusikatäis õli 2 korda päevas pool tundi enne sööki, 30-45 päeva järjest. Päevast annust mitte ületada!

Lisa kommentaar