1939.a. sügisel Manhattanil toimunud 3. rahvusvahelisel mikrobiloogide kongressil avaldati tähtis ja kauaoodatud lahendus võitluses igivana haiguse polüemeliidiga/lastehalvatus/. Selleks oli C vitamiin- suurtes annustes.

Juba 1935.a. väitis Kolumbia ülikooli bakterioloogaoprofessor Jungeblut,et C vitamiin suudab polioviiruse täielikult deaktiveerida. Samuti sai  Jungeblut tõendeid selle kohta,et C vitamiin suudab täielikult neutraliseerida teetanuse, stafülokoki ja difteeria doksiine, samuti herpes-ja hepatiidiviirust.

Pikemat juttu nendest uuringutest ja tulemustest saad lugeda  ajakirjast- Mida arstid Sulle ei räägi- aprill 2015 ning Loe C vitamiini kasulikkusest ka Loodustohtrist

C vitamiini abil tervenemisest vaata sellest videost ning veel videosid C vitamiini kohta vaata siit

Videos räägitakse ka liposomaalsest C-vitamiinist, mis on hea alternatiiv C-vitamiini tilgutile, sest C-vitamiin on kapseldatud rasvaga. See võimaldab seedetrakti vältida ja C-vitamiinil kohe rakku imenduda, sest liposomaalne rasv C-vitamiini molekuli ümber on samalaadne inimese rakukesta ehitusele ja seetõttu on C-vitamiini omastamine kuni 80% efektiivne. Näiteks 5 grammi liposomaalset C-vitamiini on võrdväärne 50 grammi C-vitamiini tilgutile.

Videos mainitud toode Lypo-Spheric, mida Allani naine talle andis, on Euroopas saadaval “Altrient Vitamin C” nime all. 
Selge on see, et C vitamiin mängib üliolulist rolli meie hea tervise seisukohalt. Allergiad, astma, podagra ja liigesehaigused, operatsioonijärgsed taastumised jne. -kõik paranemisprotsessid on palju kiiremad kui kasutusele võetakse suurtes annustes C vitamiini. Raskematel juhtudel on vajalik  manustada C vitamiini veeni kaudu, suukaudselt on soovitatav võtta 250-500 mg. annustena iga 2 kuni 4 tunni järel. Altrient C on aga unikaalne toode, mis läheb otse rakku ning tema toime on sarnane C vitamiini süstiga.

Kvaliteetset C vitamiini Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee

Biore kommentaar-oleme Altrient liposomaalset C vitamiini ka ise kasutanud ning selle toime on kiire ja tõhus. Kurgu käheduse, esimeste külmetuse või haigussümtomite puhul võttes 1 paki 3,7gr. 1000mg. C vitamiini, kaovad haigusnähud kiiresti. Kindlasti tuleks arvestada , et see ei ole ravim, ega asenda täisväärtuslikku toitu ning ettevaatlikud peaks olema neeruprobleemidega inimesed.

Liposoomseid komplekse saad osta ka aadressilt