Lastel kulgevad parasitaarsed invasioonid raskemal kujul, kui täiskasvanutel, kuigi põhjused ja mehhanismid on analoogsed. Sageli selliste haiguste, nagu krooniliste bronhiitide, allergiate, naha- lümfisüsteemi, liigeste, kesknärvisüsteemi haiguste, aneemiate põhjuseks on justnimelt nugiusside invasioonid.  Seda välja selgitada pole lihtne. Parasitaarsed invasioonid võivad olla laste vaimse ja füüsilise arengupeetuse põhjuseks. Reeglina ravitakse selliseid lapsi erinevate spetsialistide juures, sageli märkimisväärse tulemuseta.

  

PARASITAARSETE INFEKTSIOONIDE PÕHJUSED

 1. Isikliku hügieeni reeglite rikkumine. Ussnugiliste munade vahetu sattumine suhu toidu ja käte vahendusel.
 2. Maomahla, mis lõhustab solkmete munade kestasid, sekretsiooni vähenemine.
 3. Immuunsuse nõrgenemine.
 4. Soolestiku normaalse mikrobiotseoosi häirumine.
 5. Mitteoptimaalne toitumine.
 6. Sapinõristuse häirumine ja sapi bakteriostaatiliste omaduste nõrgenemine.
 7. Kaasnev seeninfektsioon.
 8. Fermentide (ensüümide) aktiivsuse vähenemine.

PARASIITIDEVASTASE PROGRAMMI elemendid

Profülaktilisi ussnugiliste väljutamise kuure on vaja läbi viia regulaarselt, kuna korduvad invasioonid on sageli esinev nähtus. Reeglina teeme me seda keemiliste parasiitidevastaste preparaatide abil – see aga pole ohutu, eriti kui neid preparaate sageli tarvitada.

 1. Isikliku hügieeni reeglitest kinnipidamine.
 2. Otsene parasiitidevastane mõjutus. Lastele mõeldud parasiitidevastastes programmides kasutatavad vahendid peavad olema 100% ohutud ja looduslikud. Kasutades naturaalseid preparaate, võib saavutada organismi parasiitidest vabastamise ilma intoksikatsiooni ilminguteta. Laste jaoks optimaalseks on tunnistatud Black walnut/musta pähkli lehed/ millest võib teha ise tinktuuri koos küüslauguga
  1. Lastel parasiitidevastaste programmide läbiviimisel on vaja lisada fermente. Laste praktikas on eriti efektiivne PAPAIA, see optimiseerib ussnugiliste väljutamisprotsessi.
  2. Efektiivsuse suurendamiseks ja saadud tulemuste kinnistamiseks peale ussnugilisteväljutamise läbiviimist on otstarbekas määrata preparaadid SuperFloraja  TERNESPIIM (Esmatoit).
  3. On vaja hoida organismis optimaalset veetagavara, eelistades puhast bioloogiliselt omastatavat vett.

  I ETAPP – USSNUGILISTE VÄLJUTAMINE

  BlackWalnuti musta pähkli  tinktuur 5–10 tilka (sõltuvalt vanusest) lisada ½-1 klaasi vette, sisse võtta 2-3 korda päevas   või Parafight või Kukeseene pulber

  PAPAIA 

  ½–1  tablett (sõltuvalt vanusest) 2–3 korda päevas peale sööki, aeglaselt peeneks närides.Papaiat on hea anda lastele pidevalt, et parandada seedimist ning mitte lasta parasiitide populatsioonil areneda.

 3.  

  II ETAPP – TAASTUMINE

  Super Flora või muu probiootik

  1 kapsel 1-2 korda päevas enne sööki. Kuur – 1 kuu.

  TERNESPIIM

  1 kapsel 1-2 korda päevas (sõltuvalt vanusest) parem tühja kõhuga või enne  sööki.

  Programmi kasutamise efektiivsus suureneb, kui juua preparaatidele peale bioloogiliselt aktiivset korallivett ALKA-MINE, mis sisaldab organismi leeliselisust suurendavaid mineraalaineid. Sellel veel on unikaalsed bioloogilised omadused (väiksem pindpinevus, nõrgalt leeliseline reaktsioon), mis vastavad organismi rakkude vajadustele. Vesi on korrastatud molekulaarstruktuuriga, on rikastatud mineraalidega ja peale selle – maitsev.

  Toitumisalased tervendusprogrammid on välja töötatud erinevate erialade arstide poolt ja koosnevad 100% kõrge kvaliteediga taimset, mineraalset ja loomset päritolu looduslikest vahenditest. Programmide koostisained ei ole ravimid. Preparaatide annused on raviannustest oluliselt väiksemad. Programmid võimaldavad optimiseerida rakkude toitumist, normaliseerida veetasakaalu, vabastada organid ja koed toksiinidest, tagada ökoloogiline kaitse ja taastada rakkude energiavahetuse optimaalne tase.