Kas tead milline on Sinu tervise pangaarve?

Kui soovid seda teada, siis soovitame  teha tervisliku seisundi elektroakupunktuurse testi. Kas tead, et kõik meie organid võnguvad samamoodi nagu süda lööb, ainult et me ei tunne seda.

Aparaadis kasutatav testimise süsteem põhineb Saksa arsti med-doktor Reinhold Voll´i /1909-1989/ metoodikal ning nimetatakse `elektroakupunktuur`Volli`i järgi.

Meie testija Eve Heinmets on  õppinud  erinevates koolides ning omab juba üle 20 aastaseid kogemusi selles valdkonnas. Nn. Volli test  ise on lihtne ja valutu. Sul tuleb istuda rahulikult laua taga, hoida käes juhtmega käeelektroodi ja mõõtmine toimub teise käe akupunktuuri punktidelt. Mõõteprotsessi hõlbustamiseks on aparaadil skaala ja sellele lisatud helisignaal, mille kõrgus sõltub näidu suurusest.

Füüsikaliste näitude alusel saame kindlaks teha, kuidas antud akupunktuuri punktiga seotud organ talitleb.

Vaatame üle ka Sinu organismi mineraalide-vitamiinide vajadused ning sobivad või sobimatud toiduained. Eriti aktuaalne on praegu piima, valge jahu ja suhkru toime Sinu organismile. Üha enam selgub, et mõistetamatud tervisehädad on tingitud laktoosi ja gluteeni talumatusest. Muutes veidi oma toidulauda, hakkavad kaduma väsimus, kõhulahtisus, allergiad, peavalud, nahaprobleemid jne.

Teeme eraldi ka toiduainete sobivuse testi. Võta kaasa oma lemmiktoiduained ja vaatame, kuidas reageerib nendele sinu organism.

Kui ilmneb, et vajad mingeid toidulisandeid, õlisid, vitamiine- mineraale, siis suurem osa neist on meil ka saadaval. Nii et Sul ei ole vaja hakata oma pead vaevama, kuidas  sa ennast aidata saad. Pakume Sulle erinevaid lahendusi ja alati saad tulla  küsima või rääkima tagasidet.

Testimine kestab tund aega.