Surnumere soolast, veest ja mudast tooteid toodab umbkaudu 120 firmat. Dr.Nona poolt väljatöötatud kreemid-soolad ja toidulisandid on aga unikaalsed, kuna ühendavad endas Tiibeti munkade salajasi ainult Dr.Nonale edastatud retsepte, Surnumere soola-muda ning unikaalset, vaid seal  elavat arhebakterit ning naturaalseid eeterlikke õlisid.

Lisaks kosmeetikale on Dr.Nona välja töötanud ka erinevaid terviseprobleeme lahendavaid toidulisandeid.

Kõiki neid tooteid on võimalik otsa või  ka  tellida meie stuudiost.

Esmakordselt kosmeetikamaailmas on loodud produkt, mis kujutab endast Surnud mere mineraalide sünteesi aroomiteraapia õlidega.

Sajandeid kasutati neid komponente - mineraalid ja õlid - meditsiinis eraldi. Alles nende ühendite süntees võimaldas luua kosmeetika, mis teeb inimese ilusaks. Firma teine unikaalne väljatootlus on mikrokapslite meetod.

Uue tehnoloogia kasutamine voimaldab vahetult mõjutada organismis toimuvaid paljusid protsesse- optimeerida südame veresoonkonna tegevust, mao - seedetrakti, uriini eraldumise protsessi, normaliseerida ainevahetust. Bioorganomineraalset kompleksi ja mikrokapslite metoodikat kasutatakse kõikide toodete juures. Firma "Doktor Nonna " preparaadid sisaldavad ainult looduslikke komponente ja antioksudante, nendel puuduvad korvalmojud ja on taiesti ohutud ega tekita sõltuvust.
Lookseen

Silm - see on inimese tähtsaim tundeelund. Silmad peegeldavad kõike, mida me tunneme: rõõm, ükskõiksus, armastus, viha jne. Üle 50% ümbritseva maailma informatsioonist saab inimene nägemise teel, seega silmad vääriad erakordse tähelepanu.

Koostis: Surnumere bioorganomineraalne kompleks; autotroofiline süs­teem; silmarohi, tavaline mustikas, rukkilill.

Silmarohi on kergelt toniseeriva toimega, võib aidata leevendada  põletikulisi protsesse.

Tavalise mustika marju ja lehti kasutatakse kapillaarse verevarustushäire korral ja nad mõjuvad hästi nägemisteravusele.

Bioorganomineraalne kompleks kindlustab täielikult silma varustamise mikroelementide ja bioloogiliselt aktiivsete ainetega

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee

RAVSEEN

KOOSTIS: Surnumere bioorganomineraalne kompleks; 60% küllastumata rasvhappeid (omega-9, 6, 3), kalamaksaõli, A, E, D-vitamiin. Preparaat ei sisalda kolesterooli.

Küllastamata rasvhapped on rasvade peamised ehituskivid, sisaldudes nii toiduainetes kui inimese organismis. Osalevad suuresti rakumembbraani kaitses. Neid kasutatatakse sisemisi organeid ümbritseva ja kaitsva (pehmendavad lööke) rasvakihi moodustamiseks. Peale selle omandab organism neid hästi ja muudab teisteks tähtsateks hapeteks. On ravi­toimega mitmesuguste allergiliste ja infektsioosset päritolu haiguste suh­tes, samuti ka autoimmuunsete haiguste korral (Hashimoto haigus, haju­tatud skleroos). Nad neutraliseerivad vabad radikaalid, ühinevad nendega, ja viivad need organismist välja muutumatul kujul (antioksüdantne toime). On hädavajalikud silmade ja aju arenemiseks ning nende tervise säili­tamiseks. Aitavad toime tulla põletikuliste protsessidega, võimaldavad vähendada vere rasvasisaldust, takistavad nende imendumist (rasvad viiakse organismist välja muutumatul kujul). On otseselt seotud südame-

veresoonkonna haiguste ennetamisega. Aitavad allergilise ekseemi, tuge­vate rinnavalude, juuste väljalangemise, maksaprobleemide, närvisüs-teemihäirete ja kasvuprobleemide korral.

E-vitamiin (tokoferool) on rasvlahustuv vitamiin, mis stimuleerib lihas-tegevust ja sugunäärmete funktsiooni ning võimaldab koguneda siseorga­nites kõigil rasvlahustuvatel vitamiinidel. On tugev antioksüdant - ennetab rakkude kahjustamist vabade radikaalide poolt.Aitab vähendada  trombiohtu, suurendab lihasjõudu, mõjutab hormonaalset aktiivsust, aitab  tugevdada  veresooni. Käsutatakse abistava vahendina  artriidi ja luuhaiguste korral. Kindlaks on määratud ka tema väike seos endokriinsüsteemi funktsioneerimise ja seisundiga hüpofüüsises, neerupealises, kilpnäärmes jne.

"Ravseen" toimib suurepäraselt ainevahetuse mistahes rikutusastme korral, aitab  stimuleerida  organismi kaitsefunktsiooni, suurendab vastupidavust psühhotraumaatilistele situatsioonidele, aitab  tõsta organismi üldist toonust. Võimaldab langetada kaalu, toimib organismi ainevahetusele, langetades rasva ja selle tulemite imendumise taset soolestikus, võib aidata  alandada kolesterooli taset veresoonte seintes. "Ravseeni" soovitatakse kasutada teiste toidulisanditega komplekselt, sh Surnumere mudade, kreemide ja sooladega.

Ravseeni võiks kasutada kui abistavat vahendit järgmistel juhtudel

ainevahetushäired;
organismi toonuse tõstmiseks ja üldiseks tugevdamiseks;
immuniteedi tõstmiseks ja tugevdamiseks, sh krooniliste põletike korral;
toimetulekuks stressiga, pingeliste ja depressiivsete seisunditega (koos soolavannidega);
külmetushaigused;
šlakkidest ja toksiinidest puhastamiseks;
hingamisteede haigused: bronhiit, bronhiaalastma, kopsupõletik (koos "Gonseen'i");
nahaprobleemid (psoriaas, troofilised haavandid, neurodermiit, dermatiit, ekseem, vistrikud, seborröa);
laste kasvus mahajäämus;
mälukaotus;
vererõhu kõrgenemine  (koos "Gonseen'i"' ja "Dünaamilise kreemiga")
peavalu, migreen (pikaajaliselt);
südamerütmi häired
kilpnäärme probleemid
tugi-liikumisaparaadi hädade  puhul abistav vahend -aitab paremini omastada  kaltsiumi
liigeste liikuvuseega seotud probleemid
kasutatakse abistava vahendina kiiritusteraapia ja kemoteraapia ajal ningkeha tervenemise perioodil  - koos "GonseenT ja "Solaris'ega");
günekoloogilised probleemid
mao-sooletrakti ja sapiteede vaevused (koos "Dünaamilise kreemi" ja "Gonseen'iga");
südame-veresoonkonna haiguste, peaaju verevarustuse häired, hajutatud skleroos);
kuseteedeelundite süsteemi vaevused
kõhnumiseks (koostatakse individuaalprogramm);
insuliinist sõltuv ja mittesõltuv suhkrudiabeet (koos "Gonseen” ja "Dakseen'iga");
vere kolesteroolisisalduse reguleerimiseks
veenilaiendite korral;
sklerodermia (koos "Solarisega");
kiilaspäisus

KASUTAMINE: 5 min enne sööki 2-6 kapslit päevas sõltuvalt kaalust: kuni 50 kg - 2 kapslit, kuni 70 kg - 4 kapslit, kuni 90 kg ja enam - 6 kapslit, kuur 45 päeva. Hiljem, seisundi paranemisel vähendada doosi 2 kapslile päevas.

NB! Kuna preparaat sisaldab kalamaksaõli, olla ettevaatlik inimestel, kes on allergilised käiale. Ei soovitata võtta piimatoodetega. Kindlasti võtta sisse suure koguse veega (vähemalt 1 kl). Samuti ei soovitata võtta samaaegselt "LovseenV (parem võtta "Lovseen" hommikul ja "Ravseen" õhtul) ja "Okseen'iga", kuna kahte tugevat antioksüdanti samaaegselt võtta ei soovi­tata.

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee