IMMUUNSUSE TAASTAMISE JA TUGEVDAMISE PROGRAMM

Inimese organism – see on unikaalne isereguleeruv ja isetaastuv avatud biosüsteem, mis on pidevalt aine- ja energiavahetuses väliskeskkonnaga. Võõraste eluvormide sissetungi eest kaitseb organismi immuunsüsteem. See on indiviidi rakkude kaitse süsteem erinevate bioloogiliste eluvormide geneetilise materjali eest. Üksnes nii eksisteerib looduses individuaalsuse säilimise võimalus. Laps on emaüsas ilma immuunsuseta ja alles peale sündi saab bioloogilise kaitseprogrammi, mis säilib kogu elu.

  

IMMUUNSUSE NÕRGENEMISE PÕHJUSED

  1. Bakterite, viiruste, seente, aga ka teiste parasiitide ja ainuraksete agressioon. Viimasel ajal täheldatakse mikromaailma suurenenud agressiivsust – isegi bakterid, mida peeti varem tinglikult patogeenseteks, on hakanud ilmutama agressiivsust.
  2. Ebakvaliteetne, kunstlik, mürgitatud, marineeritud fermentideta (ensüümideta) toit, mis sisaldab enam kui 1000 nimetust konservante, stabilisaatoreid, värv- ja paakumisvastaseid aineid jne.
  3. Joogid, mis rikuvad meie homeostaasi (sisekeskkonna püsivust) – hapud, magusad, kihisevad, suhkruasendajatega joogid. Nad mürgitavad rakkude ja rakkudevahelise ruumi veekeskkonda, lõhkudes immuunsust.
  4. Eluliselt tähtsate mikroelementide, eriti selliste, nagu näiteks tsink ja seleen, puudus.
  5. Vabade radikaalide molekulid, mis ründavad rakkude lipiididest-rasvadest koosnevaid membraane ning tekitavad nende koosseisus olevate lipiidide oksüdeerumise, mis toob kaasa rakkude hukkumise.
  6. Veepuudus, mis toob kaasa vere paksenemise.

      Lisaks eelnimetatuile on immuunsuse nõrgenemisel palju põhjusi.

IMMUUNSUSE TAASTAMISE MEHHANISMID

1.   Peale sündimist saab laps esimese 3 elutunni jooksul  lainelis-informatiivse õppeprogrammi, mida sisaldab esimene toit – TERNESPIIM. Kui laps ei saanud ema ternespiima, hakkab tema immuunsus kujunema juba piima mõjul, see aga on oluliselt vähem efektiivne.

  1. TSINK on üks tähtsamaid mikroelemente. Ta kuulub paljude bioaktiivsete ainete koostisesse, osaleb enam kui 80 fermendi töös. Tsingi vähesus toidus on väga ärevusttekitav, sest peamiselt toimub selle varude täiendamine just toiduainetest. Me oleme praktiliselt sunnitud täiendama oma toiduratsiooni bioloogiliselt omastatava tsingiga.
  2. SELEEN on samuti rakkude kaitseks eluliselt vajalik element. Ta kuulub ferment glutatioonperoksidaasi koosseisu, mis kaitseb rakke vabade radikaalide rünnete eest.
  3. Veel ühe võimsa immuunsust tugevdava tegurina võib nimetada kompleksset antioksüdanti AKTIVIN. See on looduslike bioaktiivsete ainete, C-, E-, A-vitamiini, mineraalainete, adaptogeenide – ženšenni, mesilasemapiima jt. kompleks. Käesoleval ajal toitumisteadlased tunnistanud AKTIVINI üheks võimsaimaks antioksüdandiks.
  4. Ja muidugi, on vaja hoida organismis optimaalset veetagavara, eelistades puhast bioloogiliselt omastatavat vett.

AKTIVIN- küsi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5017960

1 kapsel 2 korda päevas.

SELEEN

1 tablett1-2 korda päevas.

TSINK 

1 tablett 2 korda päevas söögi ajal.

TERNESPIIM (Esmatoit ehk First Food)

1 kapsel 3 korda päevas söögi ajal.

Programmi kasutamise efektiivsus suureneb, kui juua preparaatidele peale bioloogiliselt aktiivset korallivett ALKA-MINE, mis sisaldab organismi leeliselisust suurendavaid mineraalaineid. Sellel veel on unikaalsed bioloogilised omadused (väiksem pindpinevus, nõrgalt leeliseline reaktsioon), mis vastavad organismi rakkude vajadustele. Vesi on korrastatud molekulaarstruktuuriga, on rikastatud mineraalidega ja peale selle – maitsev.

Toitumisalased tervendusprogrammid on välja töötatud erinevate erialade arstide poolt ja koosnevad 100% kõrge kvaliteediga taimset, mineraalset ja loomset päritolu looduslikest vahenditest. Programmide koostisained ei ole ravimid. Preparaatide annused on raviannustest oluliselt väiksemad. Programmid võimaldavad optimiseerida rakkude toitumist, normaliseerida veetasakaalu, vabastada organid ja koed toksiinidest, tagada ökoloogiline kaitse ja taastada rakkude energiavahetuse optimaalne tase.

Vaata tooteid meie E-poest