Detox Foot Pads detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid on loodud jääkainete ja toksiinide väljutamiseks organismist jalatalla kaudu. Plaastrid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja nende toime on suunatud  rasvlahustuvate toksiinide aktiivseks osmootseks absorbeerimiseks ja väljutamiseks mitte ainult verest, lümfist ja siseelunditest, vaid ka tihkematest kudedest (side-, rasv-, lihas- ja luukude), ühtlasi stimuleerivad plaastrid jääkainete transporti läbi rakumembraani ja seejärel jalatallapooride kaudu kehast välja.

DETOX - plaastrite toimemehhanism põhineb jalatalla refleksoteraapia meetodil.

Päeva jooksul kogunenud jääkained ladestuvad jalatalla refleksogeensetesse piirkondadesse – meie keha peamiste elundite projektsioonidele. Mõjutades biokatiivseid akupunkte – energeetilisi keskusi – võib keha jääkainetest puhastada. Plaaster hakkab vähehaaval kogunenud toksiine „välja tõmbama”, samamoodi nagu lehed imavad taimejuurtest vett. Selle tagajärjel aktiviseerub ja paraneb vere- ja lümfiringe.

Kõigepealt soojeneb plaaster kehatemperatuurini, soodustades nahapooride avanemist, ning seejärel algab jääkainete väljutamine vere ja lümfi osmootse rõhu toimel. Plaastrist eralduv soojus paneb jalad higistama ning koos higiga imenduvad toksiinid ja jääkained plaastrisse.

Energoinformatsioonilisel tasandil hakkab tööle inimese enesetervendus- ja noorenemismehhanism. Energeetilised kanalid puhastuvad, energia hakkab vabamalt ja ühtlasemalt liikuma, une loomulikud biorütmid tasakaalustuvad.

Plaastrid on valmistatud kõrgekvaliteetsest toorainest, mis on 100% looduslik ning ökoloogiliselt puhas. Plaastrite koostises leidub enam kui 30 looduspäritolu komponenti.

Peamised koostisosad:
turmaliini-, ametüsti-, pärli- ja ränipulbrit sisaldav mineraalne aktiivaine, bambusepulber, taimset päritolu kitosaan, jaapani villpöörise (loquat) lehed, vitamiin C, tsitruseõli, seene Agaricus blazei Murrill pulber, jaapani soorohi (dokudami), dekstriin jt.

Bambusepulber – peamine absorbent, kasvajatevastane ja valuvaigistav toime, aitab alandada turseid, leevendada sügelust, vähendab jalgade higistamist ja eemaldab ebameeldiva lõhna.
Turmaliin – piesoelektriline toime, turmaliini kutsutakse elektrikiviks. Laeb rakud eluenergiaga, aidates luua stabiilsust ja alandades pingeid.
Ametüst – aitab taastada  depressiooni või füüsilise koormusega kaotatud energia.

Turmaliin ja ametüst eritavad infrapunast kiirgust, mis aitab  taastada rakumembraani ja aktiveerib rakuainevahetust. Tõstes mittespetsiifilise immuunsuse taset, pakuvad kõrgendatud kaitset mürkkemikaalide ja gammakiirguse vastu;aitavad  puhastada  verd ja  parandada vereringet, eriti väikestes kapillaarides, mille tagajärjel toimub organismi  puhastumine,aitavad  leevendada valu ja turseid, põletikulisi protsesse ning kiirendada haavade paranemist. Nende mineraalide poolt eritatavad negatiivsed hapnikuioonid on võimelised absorbeerima haigetesse kohtadesse ladestunud toksiine ja neid naha kaudu väljutama.

Energoinformatsioonilisel tasandil toimivad turmaliin ja ametüst koos pärliga organismi noorendavalt, soodustades selle loomulikku taastumisvõimet.

Jaapani villpöörise (loquat) leht on võimsa antioksüdantse toimega, tugevdab maksa puhastusvõimet. Lehed sisaldavad õun-, vein- ja sidrunhapet, mis lahustavad mürgiseid aineid sisaldavat tihket lima; vitamiini B17 ehk amügdaliini, mis on tuntud vähivastase toime poolest; tannaati, karotiini ning vitamiine A, B ja C.

Kitosaan aitab väljutada organismist toksiine, radionukleiide, raskemetallide sooli

Agaricus blazei Murrill on tugeva kasvajatevastase toimega seen.

Jaapani soorohi (dokudami) on desinfitseeriva ja mikroobidevastase, aga ka allergiavastase toimega.

Räni on universaalne absorbent ja võimas antioksüdant. Muudab veresoonte seinad elastseks ja tugevaks, ennetab kae, liigesevalude, psüühikahäirete tekkimist.

Dekstriin on tärklise hüdrolüüsimise tulem, mis toimib sideainena.

Plaastri eelised

1. Toode on välja töötatud kompanii poolt, mis on rahvusvaheline liider detoksplaastrite valmistamise alal (Hiina).
2. Toodet kasutatakse organismi puhastamiseks
3. Sobib keemiliste toksiinide, raskemetallide ja rasvlahustuvate mürkide väljutamiseks kehast, tugev absorbeeriv toime.
4. Eritab tänu turmaliini- ja ametüstisisaldusele infrapunakiirgust ja negatiivseid hapnikuioone.
5. Tervisele ohutud, kasutamisel ei esine soovimatuid kõrvalnähte, mis võivad kaasuda seespidiselt tarvitatavate ravimitega.

Tegemist ei ole ravimiga. Plaastri kasutamisel ei satu toimeained organismi, vaid kahjulikud ained väljuvad sellest.

6. Lihtne kasutada, ei tekita sõltuvust.
7. Aitab  vallandada  organismi enesetervendus- ja noorenemismehhanismi.
8. Puuduvad ealised piirangud.
9. Minimaalselt vastunäidustusi.
10. Sobib kõikide raviviisidega, medikamentide, toidulisanditega.
11. Igapäevasel korrapärasel kasutamisel võivad aidata vabaneda paljudest, sh kroonilistest haigustest.

Näidustused
Tagamaks  organismi tasakaal ja noorendamine
Madala immuunsusega inimestele, kes põevad tihti külmetushaigusi, viirusinfektsioone ning peavad taluma sageli stressiolukordi.
Intoksikatsioonisümptomitega inimestele:
*unehäired, mälu halvenemine, pidev väsimus ja kurnatus, sagedased peavalud, nägemise nõrgenemine, kõrgenenud arteriaalne rõhk, allergiad, tselluliit, toidu- ja alkoholimürgitused, depressioon ning naha-, küünte- ja juuksehaigused.

Krooniliste haiguste all kannatavatele inimestele:
*pikaajaline medikamentoosne ravi.

Kasutusjuhend
Detox Foot Pads plaastreid esmakordselt kasutavad inimesed peaksid kuuri alustama alati talla alt, kleepides plaastrid kummagi jala keskele (soolestiku puhastamine) minimaalselt 10 päeva jooksul.

Enne kasutamist peske jalad sooja veega. Tõhusama tulemuse saamiseks leotage jalgu kuni 40º vees, et parandada vereringet ja avada poorid. Seejärel kuivatage jalad, kleepige plaaster jalale 8−12 tunniks (vajadusel võib plaastreid peal hoida ka kuni 24 h). Öö jooksul muudavad plaastrid värvust alates pruunist kuni mustani, sõltuvalt organismi jääkainesisaldusest. Hommikul ärgates eemaldage kasutatud plaastrid. Peske hoolikalt jalad või puhastage niiske salvrätiga.

1.Võtke detoksplaaster läbipaistvast pakist välja.
2.Eemaldage fikseeriv plaaster kaitseümbrisest.
3.Asetage detoksplaaster fikseeriva plaastri keskele, nii et pehmem ilma kirjadeta pool jääb üles.
4.Eemaldage fikseerivalt plaastrilt väike kaitseriba.
5.Kleepige plaaster jalatalla ülemisele poolele. Suruge tugevasti kinni, kuni plaaster on kindlalt paigal. (Detoksplaaster peab asetsema tihedalt naha vastas, nii et õhk ei pääseks ühestki suunast ligi.)

Jalga soovitatakse panna puuvillased sokid.

Vajadusel võib plaastri asetada ka valutavatele kohtadele ja muudele akupunktidele. Ravi kiirendamiseks võib kasutada ühel jalal korraga 2−4 plaastrit. Kuuri pikkus sõltub tervislikust seisundist ja organismi saastatuse tasemest.

Profülaktilistel eesmärkidel soovitatakse kasutada kuurina 2 korda aastas.

Vastunäidustused
Individuaalne ülitundlikkus koostisosade vastu. Mõnikord võivad ilmneda nõrgad allergilised reaktsioonid (punetus, sügelus). Allergia tekkimisel lõpetage plaastri kasutamine. Mitte kasutada lahtistel veritsevatel haavadel ja kahjustatud nahal.

Ei soovitata kasutada imetamise ajal.
Tähelepanu! Plaastrit ei tohi kasutada korduvalt.
Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Säilitamine: plaastreid tuleb hoida kuivas õhutatavas ruumis otseste päikesekiirte eest kaitstuna ning lastele kättesaamatus kohas. Pakendis 14 tk (7 ööks). (23 €)   Vaata ka teisi puhastavaid plaastreid E poest

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee