METAmeditsiini vaatenurgast ning kuidas neid emotsioone ellimineerida ning taastada keha isetervendamisvõime.

Metameditsiin on oma olemuselt põhiliselt diagnostikameetod, mis lähtub sellest, et meie keha on intelligentne ja isetervenev üksus, mis siiski võib nn üles ütelda, kuna meie elus on läbielamised, šokid ja stressid, millesse me võime "kinni jääda". See teadmine ei ole midagi uut. Ka mitmed iidsed meditsiinisüsteemid, näiteks Tiibeti meditsiin räägib sellest, et haiguste esmased põhjused on enamasti emotsioonidega seotud.

Seljavalu puhul arvame alati, et oleme selja ära tõstnud või külma saanud ja seda saab leevendada ravimite ja massaaziga

Emotsionaalne põhjus selle taga võib olla liigse koorma enda peale võtmine. Metameditsiin on leidnud teaduslikult tõestatud  põhjendused haiguste emotsionaalsetele seostele ja kui leida üles need põhjused, hakkab paremini toimima nii meditsiiniline  ravi, samuti käivitub  keha isetervenemissüsteem.

Emotsionaalse välja taastamiseks on väga hea ja tõhusalt toimiv  meetod nn. koputamine EFT-organite  meridiaanipunktide aktiveerimine/nagu nõelravi või akupunktuuri korral/ ja Bahci õieteraapilised tilgad.

EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest.

See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid.

Vastuvõtul kaardistatakse emotsionaalsed probleemid, tehakse vajadusel  EFT-d ja õpetatakse seda ka ise tegema ning  koostöös kliendiga leitakse vajadusel ka abistavad Bachi õieteraapilsied tilgad või muud võimalused.