Kas tead,et kui hakkad turtsuma ja pea on paks ,siis on organismi sisenemas mingi viirus ja  keha tahab sellest vabaneda .Nüüd tuleb Sul kiirelt tegutseda, sest on aega vaid 6 tundi selle tõrjumiseks. Kui sa selle aja jooksul neist pahadest võitu ei saa, siis võib tulla päevi või nädalaid kestev  raske võitlus.

Mi siis teha? Alusta kohe Silver Maxi pihustamist kurku, ninna ja vajadusel ka silma. Võid seda teha iga paari tunni tagant. Ja tee seda kõigi pereliikmetega, sest ka nemad võivad nakatuda või on juba viiruse kandjad.Tee jalgade  ja käte vanne, et hakata higistama, poe kiiresti voodisse ning hoidu rahvarikastest kohtadest. Joo võimalikult palju mustsõstra, vaarika, astelpaju jne. mahlasid ja lihtsalt maga.Soovitav on võtta  ka 2-3 kapslit 2-3x päevas Sipelgapuu koort/ PauAraco/ Samuti kasuta lisaks veel  punast päevakübarat või greibiseemne ektrakti.

KOLLOIDHÕBE vaata täpsemat

Kolloidhõbedat / Silver Max/ kasutavad ümber maailma miljonid inimesed infektsioonide korral.Sportlased,tervisesportlased,haigustest toibujad ning köik alanenud immunsüsteemiga(kiiritusravi,kemoteraapia)…inimesed kasutavad kolloidhõbedat profylaktiliselt.See  tõstab organismi vastupanuvõimet  haigustele.Dr. Björn Nordenström Rootsi Karolinska Instituudist on  kasutanud kolloidhõbedat juba mitmeid aastaid ...Tema sõnul on see kaasa toonud haiguse taandumise paljudel patsientidel,(kelle ravimisest teised arstid olid juba loobunud). Kasutajad on ise kirjeldanud tähelepanuväärseid tulemusi järgmiste hädade puhul...

KUI OHUTU ON KOLLOIDHÕBE?

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee