Kuidas on võimalik mõjutada peptiididega seedesüsteemi?

Immuunsüsteem mõjutab kogu organismi. Ülitähtis on soolestikus toimuv ja seal elavate bakterite tasakaal. Neid tegelasi elab meie soolestikus ca 3 kg. Kujutage nüüd ette, millise massimõrva sooritab iga antibiootikumi või muu kemikaali mõtlematu neelamine. Hitler, Stalin ja  esimees Mao olid armetud amatöörid...
Keemia ravib üht probleemi kuid samas tapab tervet ja korrasolevat ilma valikuta. Muideks ka ravimtaimedega üle pingutades või mittesobivat taime kasutades saab endale samasuguse kahju korraldada.
Seedefermentide tasakaal sõltub oluliselt soolestiku korrasolekust. B- grupi vitamiinid soodustavad mikrofloora toimimist.
PK16 taastab limaskesta rakke ja rakke, mis toodavad seedefermente.
Organismi kogunevad toksiinid ja šlakid. Kui neid ei väljutata siis nad lõpuks blokeerivad kogu energiate liikumise.
Maks toodab sappi ja on kogu organismi peafilter, neutraliseerides kõik toksiinid. Sapp on väga oluline komponent ka liigespindade määrimisprotsessides.
Normaalse seedimise puhul lõhustuvad toitained glükoosiks ja veeks. Kui tasakaal on rikutud, siis tekib organismi üle- või alahappesus, ärritused. Rakud paisuvad, kui ärritust ei kõrvaldata, siis järgneb põletik, kui ka siis ei reageeri, siis järgneb mädanik... Selline on näiteks enamlevinud skeem kuidas tekib algul eesnäärme suurenemine, seejärel põletik, seejärel....  Ärritunud ja põletikulisi rakke pääsevad kergesti ründama mikroobid, viirused, parasiidid.
Seega on seedeprobleemide kõrvaldamisel väga olulised PK 7,8 ja 16. neid peaks kasutama ettevalmistava perioodina vähemasti 3 kuud. Siis järgnevad Suprefort ja Svetinorm. Probleemide ja põletike puhul lisada juurde Ventfort. Peale seda lisada juurde pk9(10) ja 15 ning neid kasutada 2 kuud. Juua Testonormi teed
Kindlasti tasub meestel kasutada Mesotel'i. Naised  Mesotel Neo ja Repronormi teed.
Mesoteelid võimendavad rakkude ainevahetusprotsesse. Paraneb  peptiidide, toidulisandite ja ka ravimite omastatavus.
Toidulisanditest kasutada Regenarti - toetab maksa ja liigeseid, Olekap - reguleerib rasvade ainevahetust, Panaksod - taastab mao ja 12-sõrmiku limaskesti, hävitab Helicobakterid.
Kõigil, kellele voodi all või vannitoas seisev kaal närvidele käib, võib samuti seda programmi soovitada.
Haiged liigesed on viletsa seedetrakti tagajärg.
Vilets kõhunääre ei lase rakkudel glükoosi omandada ja rakud ei saa energiat toota.
Kõhukinnisuse puhul juua Defemaksi ja Pangitoni teed. Defemaks on hea ka hemorroidide puhul. Sooleparasiite tõrjub edukalt Gelmaks.
Kindlasti tuleb süüa vähemasti 3x päevas. Veel parem oleks 4x päevas. Magu vajab ühest söögikorrast taastumiseks 4 tundi! Regulaarne söömine on samamoodi organismi üks väga oluline ja vajalik biorütm!!!

Apelsinid, kohv ja gaseeritud veed on maksale mürk!
Üle 40-stele naistele peaks olema kilpnäärme regulaarne profülaktiline peptiidikuur kohustuslik. Epifüüs, kilpnääre, neerupealsed ja munasarjad on omavahel tihedalt seotud.
Kel kunagi on olnud kollatõbi vajab kindlasti maksale peptiidikuuri. Olekapil on ses protsessis ka väga tähtis roll.