Hõbeda vesi

Kas tead,et kui hakkad turtsuma ja pea on paks ,siis on organismi sisenemas mingi viirus ja  keha tahab sellest vabaneda .Nüüd tuleb Sul kiirelt tegutseda, sest on aega  vaid 6 tundi selle tõrjumiseks. Kui sa selle aja jooksul neist pahadest võitu ei saa, siis võib tulla päevi või nädalaid kestev  raske võitlus.

Mis siis teha? Tee jalgade  ja käte vanne, et hakata higistama, poe kiiresti voodisse ning hoidu rahvarikastest kohtadest. Joo võimalikult palju mustsõstra, vaarika, astelpaju jne. mahlasid ja lihtsalt maga.Soovitav on võtta  ka 2-3 kapslit 2-3x päevas Sipelgapuu koort/ PauAraco/ Samuti kasuta lisaks veel  punast päevakübarat või greibiseemne ektrakti.

KOLLOIDHÕBE

Kolloidhõbedat / Silver Max/ kasutavad ümber maailma miljonid inimesed erinevatel juhtudel.Sportlased,tervisesportlased,haigustest toibujad ning  alanenud immunsüsteemiga(kiiritusravi,kemoteraapia)…inimesed kasutavad kolloidhõbedat,mis võib aidata   tõsta organismi vastupanuvõimet. Dr. Björn Nordenström Rootsi Karolinska Instituudist on  kasutanud kolloidhõbedat juba mitmeid aastaid .......... Tema sõnul on see kaasa toonud probleemide taandumise paljudel patsientidel,(kelle ravimisest teised arstid olid juba loobunud).  Kasutajad on ise kirjeldanud tähelepanuväärseid tulemusi järgmiste hädade puhul........ vaata Googleist.Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee