Tõeline kukeseen

Seda on kasutanud vanarahvas abistava vahendina  järgmiste probleemide korra

Antihelmiitne mõju. (lamblioos, askaridoos jne)

Maksahaigused (hemangioomid, rasvamoodustised, hepatiit)

Tagasihoidlikud ja kõikide poolt armastatud kukeseened: nende pidulikkuse pärast ( nagu lambikesed põlevad rohus), nende vähenõudlikkuse tõttu( kasvavad ka siis, kui korralik seen maa seest välja ei tule), imelise võime tõttu ei lase ennast kiusata ussidel ja haigustel,( nemad ainukesena jalaga seentest ei ole kunagi ussitanud).Ka maitseomadused on tasemel.

Looduslikus meditsiinis ei ole neil hinda. Nad teevad silmad ette igale seenele, sest neil on palju häid omadusi

kasvajatevastane mõju, aitab  stimuleerida  immuunsust, põletikuliste protsesside korral, on loomulikuks antibiootikuks. A-vitamiini on temas mitu korda rohkem kui porgandis, seepärast kasutatakse Hiinas kukeseene preparaati nägemise korrigeerimisel ja öise pimeduse korral, kuid seente kõige imelisem omadus on see, et nad aitavad helmitooside puhul so võitlevad praktiliselt kõikide usside vastu inimorganismis. Sellist omadust- mitte ainult hirmutada ja viia organismist välja parasiite, vaid ümbritseda parasiitide mune ja lahustada neid kilega- ei ole mitte ühelgi teisel seenel ja pole täheldatud ka ühelgi taimel.

Kuulsus meie seentest on levinud üle Euroopa- Ungaris kasutatakse neid loomafarmides, Hispaanias alustatakse katsetusi kukeseente preparaadiga delfiinide juures. Tuleb välja, et delfiinid kannatavad kinnistes oludes ussparasiitide käes, aga tavaliste traditsiooniliste ravimite kasutamine rikub nende imuunsüsteemi.

Kui mõelda, miks kõikide ussikeste ja parasiitide suurimaks maiuseks on ükskõik missugused seened, kuid kukeseentest lähevad parasiidid kaugelt mööda, biokeemikud on katsetuste käigus avastanud neis väärtuslikud ained:

  • Hinomanoos, mis tapab helmente ja lagundab nende munade kesti, mis valmivad miljonite kaupa parasiitide poolt mürgitatud organismis.
  • Ergosterool, mis efektiivselt mõjub maksa fermentidele
  • Trametonoliinhape, mis tapab kollatõve viiruse.

Kliinilised uuringud on kinnitanud nende ainete omadusi

Preparaat Fungo-Ši kukeseened on välja töötatud Venemaa teadlaste poolt ja katsetatud Venemaal ja välismaal.

Lastakse välja kapslites ( 60 kapslit pakis). Võib võtta samaaegselt igasuguste ravimitega.

Seen ei ole absoluutselt mürgine, korjatakse ökoloogilistest tsoonidest, on sertifitseeritud ja läbis radiatsioonikontrolli.

Küsi infot Kukeseene kohta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel.5017960

Profülaktikas võib kasutada kukeseente kuiva pulbrit (kuivatada

mitte kõrgema kui +40 kraadi juures!) , lisades teda salatitese ja

munatoitudele või praadidesse vahetult enne toidu valmimist.

Kuivatatud kukeseene pulbrist võib valmistada ka ise tinktuuri.

2spl. kuhjaga pulbrit valada üle 200 ml. Dry Martiniga, lasta seista pimedas 2 nädalat ning hakata manustama 1spl. õhtuti 3 nädala jooksul.

Lastele 1 tl.

(Mükoloogide 2006.-2007-aasta kongressi materjalide järgi , „Seente kasvatamise biotehnoloogia” järgi, A.J.Kovalenko ; N.A.Zaikini ja ajaleheartiklite „Seente apteek „ järgi).