Lehise taela/Trutovik/ 

Tsaar Mitridat on temale tänu võlgu elu eest, nimelt oma imelise omaduse tõttu imeda endasse mürke. Lehise taela kasutati keskajal kõikide mürkide

vastumürgina. Ja nagu räägib legend, kui Mitridat kaua aega ravis ennast lehise taelaga, et ennast kaitsta mürkide eest, tahtis ennast mürgitada ja jõi mürki, siis mürk ei mõjunud.

See on ka praegu aktuaalne, kuigi mürke ei puistata kusagile, kuid mürgiseid ja kantserogeenseid aineid on igal pool küllaga.

Seepärast on lehise taela esmane omadus- võime viia organismist välja kantserogeenseid aineid.

Teiseks omaduseks on võime taastada maksa, so sundida teda välja töötama fermenti, mis lagundab valke.

Seda omadust teadsid hästi siberlased.

Siberlannad kasutasid taela ... kõhnumiseks.

Ka jaapanlased tunnevad seda seent hästi, 19.sajandil ostsid nad seda tonnidena kokku ja samuti kõhnumise jaoks.Kliinilised katsetused, mida viidi läbi Jaapanis, avastasid taelas polüsahhariide, mida hakati nimetama Lanofiiliks.See polüsahhariid sunnib „laiska „ maksa eraldama vajalikke fermente lagundamiseks organismis, so taastama rikutud ainevahetust.

Kõik kõhnumispreparaadid töötavad nii, et lõhuvad juba väljakujunenud rasvarakke. Kuid mitte ükski preparaat ei õpeta fermenteerima maksa.Nälgimise kurb kogemus ja dieet näitavad, et rasvkude taastub väga ruttu, kui maks töötab endises režiimis. Seepärast on esimene tähtsaim ülesanne selleks, et kõhnuda- sundida maksa töötlema vajalikke fermente. Sellist mõju maksale avaldab polüsahhariid LANOFIIL.

Lehise tael kuulub jaapani ekstrakõhnumise süsteemi, mida kutsutakse JAMAKIRO kuna  Tael mõjub lahtistina ja võtab ära isu.

Küsi infot See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  TRUTOVIK