Reiši/Reishi -surematuse seen

kasutatud abistava vahendina järgmistel juhtudel

Reiši - „surematuse seen”, Hiinas on teda peetud kõige tähtsamaks ravimtaimeks, mis toob tagasi nooruse ja pikendab eluiga. Kooskõlas vanaaja allikatega on seda seent nimetatud vahendiks, mis annab igavest noorust, või jumalikuks rohuks, kasutati ainult imperaatori või rikaste aristokraatide poolt. Rohkem kui 2000 a tagasi. Ravimtaimede imelises raamatus on Reiši seent nimetatud parimaks vahendiks 365 Idamaa kõige hinnatuma ravimtaime hulgast, mis ületab efektiivsuselt isegi kuulsat ženšeni.

Hiina traditsioonilises meditsiinis loetakse seent imevahendiks paljude haiguste vastu, kusjuures mitte üldse odavaks vahendiks tema väga harva esinemise tõttu looduses. Viimase 20 aasta jooksul kultiveerisid Jaapani teadlased Reiši seent erilistes tingimustes kaevandustes, mis on muutnud selle taime kättesaadavaks mitte ainult imperaatoritele.

Käesoleval ajal on Reiši seene raviomadusi mitmekülgselt uuritud Jaapani, USA, Prantsusmaa ja Kanada juhtivates meditsiiniasutustes. Jaapanis on Reiši kuiv ekstrakt lülitatud kasvajatevastaste preparaatide ametlikku nimekirja. Reiši on suurepärane adaptogeen, mis aitab tõhustada  kõikide organismi süsteemide normaalset funktsioneerimist.e toime: Reiši aitab tugevdada nõrka, nõrgestab tugevat ja jätab muutusteta organismi immuunsüsteemi normaalse reaktsiooni. Teda kasutatakse närvisüsteemi tasakaalustamiseks ja ka südame vaevuste korral.

Seen ei ole mürgine, kasvatatakse erilise tehnoloogia alusel farmaatsiliselt jaapani kultuurist, sertifitseeritud ja läbinud radiatsioonikontrolli.

Reishi valiku leiad meie E-poest

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee