Meitake.

Hinnatud Geishade seent on kasutatud,

kui on olnud tegu-uudismoodustistega

Naiste hormonaalsete muutuste (menstruatsioonieelne sündroom, kliimaksiga

seotud nähtused).Ülekaalu ja Mastopaatia korral.

Meitake- jaapani geišade seen

„Tantsiv seen” – nii kutsutakse teda Jaapanis, kuid rohkem on tuntud kui jaapani geišade seen. Tal on neli imelist omadust, mille eest teda hinnatakse jaapani naiste poolt alates õhkkergetest geišadest kuni pereemadeni välja.

Esimene võime- aitab kaalu alandamisel

See võime alandada kaalu annab neile nime jaapani geišade seen.Õhulised geišad, arvestades jaapani etiketi iseärasusi, sajandi keskel, pidid sööma kõiki külaliste poolt pakutud toite. Sellega nad tõestasid, et selles asutuses ei ole kavatsusi õiendada arveid

Auväärsete külalistega ja kui keegi on puistanud toitu mürki, siis kannatab vaene geiša. Võibolla oleks see geiša jaoks hukutav, aga figuuri tuli tal hoida. Siin tuli talle abiks seen meitaka. Igal geišal oli alati valmis selle seene pulber: nad puistasid seda enda toidusse, jõid tõmmist või meitake nastoikat. Nad olid nõtked ja õhulised, kuigi sõid palju kaloried. Kui imelik see ka ei tunduks, kuid 20. sajandi Jaapani Jamaguchi Naiste Kolledžis otsistati teaduslikult tõestada meitake seene omadusi. Kontrolliti harilikult rottide peal. Natuke aega hiljem tegeleti tõsiste uuringutega ühes Tokio kliinikus 30 ülekaalulise inimesega, kes said dieedi ajal seeni, see näitas, et patsiendid kaotasid 2,5 – 14 kilo 8 nädalaga. Lisaks meitake seentele ei muutnud nad oma ratsioonis midagi.

Teiseks imeliseks omaduseks aitab vähendada kliimaksi kõrvalnähtusid naistel. Nende seente sissevõtmine aitab  alandada  vere juurdevoolu, higistamist, ärrituvust naise kliimaksiaegse ümberehituse käigus. Peale selle aitab viia  organismist välja kolesteriini

Kolmas võime-aitab alandada ja likvideerida ebameeldivaid nähtusi enne menstruatsiooni: ärrituvust, pikki valuhooge, peavalusid, nõrkust ja väsimust.

Neljas omadus-võivad tõmbuda kokku healoomulised kasvajad naise organismis (müoomid, fibromüoomid)

VAATA TOODET