Šhiitake kasutatakse abistava vahendina järgmiste probleemide korral

Kõike infot Ei ole lubatud avalikustada Ravimiameti poolt

Tuntud kogu maailmas veel nime all Magava Budda seen. Vanas Jaapanis seente kasvatamisel erilistel kastanipakkudel koputasid mungad eriliste puust haamritega nende pihta ainsa eesmärgiga äratada magavat ravitsejat, aga samuti Buddat ennast, et ta ei unustaks lisada erilisi raviomadusi šiitakesse.

Šiitake omadused on unikaalsed, seda tõestab kahetuhandeaastane jaapani fungoteraapia ajalugu (teadus seentega ravimisest ) ja paljud kliinilised uuringud Euroopas, Ameerikas ja Venemaal. Biokeemia jaoks osutus see seen sensatsiooniks, sest tehti koheselt kaks avastust: polüsahhariid „ lentinaan”, mis avastati esimesena ja millel oli unikaalne võime kasvajate vastu, millel polnud analooge taimses maailmas ja lenduvad ühendid, mida nimetati seente fitontsiidideks, mis on suutelised võitlema ükskõik millise viirusega, alates rinoviirustest (nohu esilekutsuvad viirused) kuni AIDS-ini.

Šiitakel on väga lai omaduste spekter, sellepärast töötab ta kohe koos erinevate organisüsteemidega. Teda võib võtta kõikide ravimitega.

Seen ei ole absoluutselt mürgine, on kasvatatud erilise tehnoloogia järgi jaapani farmaatsilisest kultuurist ( mitte ära segada toidudelikatess šiitakega), ta on sertifitseeritud,läbinud radiatsioonikontrolli.

Vaata valikuid meie  E-poest